Чохли для килимків і карематів

Сортувати:
Показати
24 48
Топ продажів
Новинка
Сумка-чохол для килимка для йоги і фітнес килимка шириною 60 см, товщиною від 4 до 6 мм (діаметр до 14 см), чорний, фото 1
Топ продажів
Новинка
Чохол XL для туристичного каремата шириною 60 см, товщиною від 10 до 12 мм (діаметр до 20 см), чорний, фото 1
Новинка
Чохол для килимка або туристичного каремата шириною 50 см, товщиною від 6 до 10 мм (діаметр до 18 см), чорний, фото 1
Топ продажів
Новинка
Чохол для туристичного каремата шириною 60 см, товщиною від 6 до 10 мм (діаметр до 18 см), чорний, фото 1

Чохли для килимків та карематів всіх розмірів

Чохол - це важливий аксесуар для килимка або каремата.

По-перше, килимок упакований в чохол, це дуже зручно для походів на тренування, заняття, під час подорожей і туристичних походів. Вам не потрібно підбирати відповідні за розміром пакет або сумку, в який поміститься Ваш килимок. Зручний чохол-переноска відповідає розміру килимка, має ремінь для одягання через плече. Ремінь регулюється по довжині і має зручну застібку типу фастекс. Килимок повішений на плече або через плече зручно носити, так як Ваші руки будуть вільні.

По-друге, Ваш килимок завжди буде надійно захищений від подряпин, пошкоджень і забруднень під час транспортування і зберігання. Навіть, якщо Ви перевозите килимок в багажнику власного автомобіля, завжди є ризик його пошкодити або забруднити. Чохол для килимка легко стирається і швидко сохне. Чохли для килимків і карематів пошиті з якісної плащової тканини, яка захистить килимок від намокання під час дощу. Вставка з поліестерової сітки дає килимку підсохнути, якщо він був упакований вологим.

По-третє, чохол для килимка або каремата - це просто красиво і дуже зручно.

Чохол для килимка чи каремата продовжить термін служби виробу, забезпечить зручність перенесення і збереже його чистим, а заняття або відпочинок на чистому килимку - це перш за все Ваша гігієна!