Товари для спорту і відпочинку

Продукція для спорту і відпочинку від угорського виробника Polifoam розроблена для Вашого комфорту і безпеки

Завдяки високим споживчим властивостям спіненого поліетилену виробляється широкий асортимент пінополіетиленових килимків і товарів для різних видів дозвілля. Європейський виробник Polifoam гарантує своїм клієнтам комфорт, високу якість, простоту і надійність у використанні.

Переваги килимків Polifoam (Поліфом)

  • Легкі - тому їх можна взяти з собою куди завгодно;
  • Згорнуті в рулон або ті, що складаються в гармошку - займають мало місця, зручні в перенесенні і зберіганні;
  • Матеріал не сприяє розмноженню бактерій, килимки легко чистити, їх можна застосовувати для загального користування в спортивних клубах;
  • Водовідштовхувальні - не пропускають і не вбирають воду;
  • Теплоізоляційні - їх можна використовувати на землі;
  • М'які, еластичні, довговічні, стійкі до навантажень, не залишають слідів фарби на одязі;
  • Не мають сторонніх запахів, не виділяють шкідливих речовин, не викликають алергічних реакцій при контакті зі шкірою.

Килимки Polifoam універсальні

Одношарові і двошарові килимки спеціально розроблені для занять спортом, відпочинку на природі, походів та інших активних видів дозвілля. Ідеальні для використання вдома і на вулиці; в фітнес-залах, шкільних і дитячих установах; хореографічних студіях і спортивних секціях; лікувальних і реабілітаційних центрах. Асортимент представлений широким розмаїттям кольорів, розмірів і товщини.

Килимки для фітнесу

М'які, легкі і еластичні килимки створені для тренувань вдома та в спортивному залі. Вони ідеально підходять для лікувальної фізкультури.

Килимки для йоги

Виробляються з ультрам'якої, тонкої і протиковзкої піни, щоб відповідати вимогам йогів-початківців і професіоналів.

Пішохідні прогулянки і спорт на відкритому повітрі

Туристичні та похідні килимки (каремати) рекомендуються для сну на відкритому повітрі. Вони ідеальні в будь-яких погодних умовах: м'які, легкі, зручні, надійно захищають від холоду і вологи.

Будинок і комфорт

Будинок - це комфорт і безпека. Широкий асортимент продукції Polifoam пропонує безліч рішень для кожного будинку, квартири і саду.

Водні види спорту, оздоровчі та СПА процедури

Вода є не тільки середовищем для занять спортом і активних видів відпочинку, але також відіграє дуже важливу роль в медицині та реабілітації. Наші вироби з поліетиленової піни роблять водні розваги більш безпечними і в той же час забезпечують комфорт учасникам оздоровчих програм.