Товари для спорту і відпочинку

Товари для спорту та відпочинку зі спіненого поліетилену тм Polifoam розроблено для Вашого комфорту та безпеки.

Завдяки високим споживчим властивостям спіненого поліетилену, на заводі Polfoam виробляється широкий асортимент килимків різного призначення, товарів для спорту та відпочинку. Європейський виробник Polifoam гарантує своїм клієнтам комфорт, високу якість, простоту і надійність у використанні.

Переваги килимків Polifoam (Поліфом)

  • Легкі - тому їх можна взяти з собою куди завгодно;
  • Згорнуті в рулон або ті, що складаються в гармошку - займають мало місця, зручні в перенесенні і зберіганні;
  • Матеріал не сприяє розмноженню бактерій, килимки легко чистити, їх можна застосовувати для загального користування в спортивних клубах;
  • Водовідштовхувальні - не пропускають і не вбирають воду;
  • Теплоізоляційні - їх можна використовувати на землі;
  • М'які, еластичні, довговічні, стійкі до навантажень, не залишають слідів фарби на одязі;
  • Не мають сторонніх запахів, не виділяють шкідливих речовин, не викликають алергічних реакцій при контакті зі шкірою.

Килимки Polifoam універсальні

Одношарові і двошарові килимки спеціально розроблені для занять спортом, відпочинку на природі, походів та інших активних видів дозвілля. Ідеальні для використання вдома і на вулиці; в фітнес-залах, шкільних і дитячих установах; хореографічних студіях і спортивних секціях; лікувальних і реабілітаційних центрах. Асортимент представлений широким розмаїттям кольорів, розмірів і товщини.

Килимки для фітнесу

М'які, легкі і еластичні килимки створені для тренувань вдома та в спортивному залі. Вони ідеально підходять для лікувальної фізкультури.

Килимки для йоги

Виробляються з ультрам'якої, тонкої і протиковзкої піни, щоб відповідати вимогам йогів-початківців і професіоналів.

Пішохідні прогулянки і спорт на відкритому повітрі

Туристичні та похідні килимки (каремати) рекомендуються для сну на відкритому повітрі. Вони ідеальні в будь-яких погодних умовах: м'які, легкі, зручні, надійно захищають від холоду і вологи.

Будинок і комфорт

Будинок - це комфорт і безпека. Широкий асортимент продукції Polifoam пропонує безліч рішень для кожного будинку, квартири і саду.

Водні види спорту, оздоровчі та СПА процедури

Вода є не тільки середовищем для занять спортом і активних видів відпочинку, але також відіграє дуже важливу роль в медицині та реабілітації. Наші вироби з поліетиленової піни роблять водні розваги більш безпечними і в той же час забезпечують комфорт учасникам оздоровчих програм.