Як правильно вибрати туристичний килимок?

Вирушаючи в похід, експедицію або просто на пікнік з друзями дуже важливо взяти з собою туристичний килимок (каремат). Особливо уважно варто поставитися до вибору килимка, якщо ви зібралися ночувати у наметі і хочете забезпечити собі максимально комфортну і теплу ночівлю. Звичайно ж каремат не врятує Вас від дощу, що раптово нагрянув і не зігріє від температури, яка різко знизилась, але завдяки своїм тепло і вологоізоляційним властивостями, захистить від холодної та сирої землі, згладить нерівності і вирівняє поверхню, забезпечуючи більш комфортний відпочинок

Також варто звернути увагу на вагу каремата, оскільки одна справа приїхати на машині в ліс з усім необхідним, а інше - годинами блукати лісовими стежками десь в гірській глушині з непідйомним рюкзаком. І звичайно ж не варто забувати про якість матеріалу з якого виготовлений килимок. Він повинен бути щільним, таким, що легко миється, вологовідштовхуючим і виготовленим з екологічно чистих матеріалів, адже найменше на природі ми хочемо відчувати різкий запах неякісних матеріалів.

Всіма цими характеристиками володіють туристичні килимки від угорського виробника Polifoam. Каремати відрізняються високою якістю і надійністю. Призначені для використання при будь-яких погодних умовах, підходять для любителів активного відпочинку, туризму і дозвілля. В інтернет-магазині Малтіфом представлений широкий асортимент товарів даної категорії. Ви з легкістю зможете зробити правильний вибір.

Пам'ятайте, каремат це не «просто килимок» - це надійний супутник вашого дружнього і сімейного дозвілля.

Поделиться