Каремати (килимки) Polifoam (Поліфом) туристичні

Сортувати:
Показати
24 48
Топ продажів
Килим спальний польовий ізоляційний ТИП 1 ВИД 2 ТС А01XJ.68176-336:2022(01)
Топ продажів
Килим спальний польовий ізоляційний згідно ТС А01XJ.68176-336:2022(01)
Топ продажів
Каремат туристичний Polifoam (Поліфом) "Універсальний" 8 мм (0,6 х 1,8 м), сірий, фото 1
Розпродаж
Каремат туристичний Polifoam (Поліфом) "Універсальний" 8 мм (0,6 х 1,8 м), сірий, фото 1
Топ продажів
Каремат туристичний Polifoam (Поліфом) "Альпініст" 12 мм (0,6 х 1,9 м), сірий, фото 1
Килимок Polifoam (Поліфом) туристичний двошаровий 10 мм (0,5 х 1,8 м), рожево-сірий, фото 1
Килимок Polifoam (Поліфом) туристичний двошаровий 10 мм (0,5 х 1,8 м), зелено-салатовий, фото 1
Новинка
Килимок Polifoam (Поліфом) з металізованою плівкою 7 мм (0,5 х 1,8 м), блакитний, фото 1

Туристичні каремати (килимки) Polifoam виготовлені з пінополіетилену зшитого типу (ППЕ). Цей матеріал ідеально підходить для виробництва туристичних килимків так як має теплоізоляційні і вологоізоляційний властивості, екологічно безпечний, легкий, м'який, міцний і пружний, не має запаху, легко миється, не вигоряє на сонці, довго зберігає гарний зовнішній вигляд.

Каремати Поліфом ідеально підійдуть як для далеких подорожей і походів, забезпечуючи вам комфортний нічліг або перепочинок, так і для прогулянок в парк або ліс на пікнік, створюючи вам прекрасні умови для приємного відпочинку від міської метушні.
В асортименті представлені різні каремати для туризму. Ви зможете підібрати каремат відповідного кольору, щільності, товщини і розміру в залежності від ваших бажань і вимог.

Килимки (каремати) Polifoam з камуфляжним покриттям

Користуються особливим попитом серед рибалок і мисливців, представлені в двох розмірах: стандартний і компактний. Килимки компактних розмірів зручні для подорожей на велосипедах і мотоциклах, їх можна помістити в рюкзак або сумку для подорожей. Ламінування декоративною плівкою створює додатковий ступінь захисту від пошкоджень.

Килимки (каремати) Polifoam з металізованим покриттям

Відрізняються особливою міцністю і зносостійкістю. Металізована плівка захищає поверхню каремата від пошкоджень гілками, шишками і гострим камінням, забезпечує додатковий теплоізоляційний ефект і повний захист від промокання.

Каремати Polifoam туристичні і альпіністські

Особливістю цих килимків є підвищені характеристики міцності, товщини і розміру. Вони створюють велику ступінь захисту при використанні в екстремальних умовах і низьких температурах, мають підвищену зносостійкість. Дані килимки використовуються під час проведення військових навчань і бойових дій, входять в комплект військового спорядження.

Каремати (килимки) Polifoam для пікніка, кемпінгу і відпочинку на природі

Асортимент килимків Camping Mats для кемпінгу представлений різноманітністю товщини і кольорів. Килимки підходять для використання в приміщенні і на вулиці. Легкі, зручні, міцні, яскравих кольорів і компактних розмірів, незамінні для відпочинку на природі, пляжі, пікніках, у походах, заходах Open Air на відкритому повітрі.