Татамі і мати спортивні Polifoam (Поліфом)

Сортувати:
Показати
24 48
Новинка
Мат спортивний Polifoam (Поліфом) 30 мм 1,0 х 2,0 м хімічно зшитий ППЕ, фото 1
Новинка
Мат спортивний Polifoam (Поліфом) 50 мм 1,0 х 2,0 м хімічно зшитий ППЕ, фото 1
Топ продажів
Мат спортивний Polifoam (Поліфом) 40 мм 1,0 х 2,0 м хімічно зшитий ППЕ, фото 1
Топ продажів
Мат спортивний Polifoam (Поліфом) 20 мм 1,0 х 2,0 м хімічно зшитий ППЕ, фото 1

Мати спортивні Polifoam (Поліфом)

Мати і листи зі спіненого поліетилену Polifoam широко використовуються для виробництва спортивних покриттів, борцівських і гімнастичних матів, бігових і акробатичних доріжок. Пінополіетилен - пружний і легкий матеріал, який володіє хорошими амортизаційними властивостями, еластичний і довговічний. Спортивні покриття зі спіненого поліетилену Polifoam пом'якшують удари при кидках і падіннях, захищають від отримання травм. Поєднання полотен спіненого поліетилену різної щільності дозволяє виготовляти покриття різної твердості і ступеня амортизації для багатьох видів спорту та бойових єдиноборств.
Мати зі спіненого поліетилену Polifoam (Поліфом) використовуються під шведські стінки, спортивні куточки, тренажери, для спортивних залів і дитячих майданчиків в якості страхувальних покриттів і огорож.

Мати Polifoam відмінно гасять силу удару, звук і вібрацію, не деформуються під впливом регулярних навантажень, не пропускають холод і вологу.
Спортивні мати Polifoam (Поліфом) призначені для використання в приміщенні і на вулиці.

Для збільшення терміну експлуатації матів, при інтенсивних тренуваннях або заняттях в спортивному взутті, рекомендується використовувати ПВХ покришки, ковролін або мати в чохлах.