Інструкція по застосуванню НПУ Polynor (Полінор)

Инструкция Polynor - пункт 1

Поверхню, на яку буде проводитися напилення, необхідно очистити від пилу, бруду, масляних плям, льоду. Якщо поверхня волога або вражена грибком, її потрібно висушити і обробити протигрибковим засобом. Оцинкований метал, профнастил, металеві елементи конструкції - ретельно знежирити. Пористі поверхні, вбирають вологу, можна злегка зволожити з пульверизатора. Надмірне зволоження може привести до того, що піна буде відвалюватися від поверхні! Метал, керамічна черепиця, скло, пластик і т.д. - не зволожуються. Легке зволоження так само проводиться поверх шару Polynor.

Инструкция Polynor - пункт 2

При виконанні робіт, балон повинен бути кімнатної температури: від +18 до +25°С, якщо балон холодний, його можна нагріти в ємності з гарячою водою. Увага: не перегрівати балон!

Инструкция Polynor - пункт 3

На ствол монтажного пістолета надіти (до клацання) спеціальну насадку для віяльного розпилення. Напилення виробляємо в наступному напрямку: «вушка» паралельно землі - рух зліва направо, «вушка» перпендикулярно землі - рух знизу-вгору. Нанесення на стелю: робоче положення «вушка» - перпендикулярно землі, рух від себе на себе.
Існує два види насадок: універсальна насадка, поставляється в комплекті з балоном, і кутова насадка, для роботи по горизонтальній площині, наприклад, підлогу або стелю. Кутова насадка купується окремо.
Для економічного та більш рівномірного нанесення Polynor на стелі рекомендуємо скористатися кутовою насадкою. Робоче положення: «вушка» перпендикулярно землі, сопло дивиться вгору, рух - від себе на себе. Використання кутової насадки дозволяє наносити Polynor на стелю, не змінюючи правильного положення балона в просторі.

Инструкция Polynor - пункт 4

Видалити кришку з балона, нагвинчувати монтажний пістолет балон, що стоїть вертикально. Балон ретельно збовтати. Регулювальний гвинт пістолета відрегулювати на максимальну подачу.

Инструкция Polynor - пункт 5

Напилення здійснюють на відстані від 30 до 45 см, чим більше відстань, тим ширше поверхня напилення.

Инструкция Polynor - пункт 6

При напиленні курок монтажного пістолета натискати до упору. Максимально допустима товщина шару за один прохід – 4 см. Після напилення товщина шару Polynor протягом 20 хвилин збільшується на 20% - 4 см + 20 хвилин = 5 см. Для отримання більшої товщини ізоляції, наступний шар Polynor наносять не раніше ніж через 20 хвилин. Перед нанесенням повторного шару необхідно переконатися, що на попередньому немає крапель води.

Инструкция Polynor - пункт 7

Під час роботи балон необхідно періодично збовтувати.

Инструкция Polynor - пункт 8

Після закінчення робіт необхідно повністю «стравити» тиск з балона, закрутити на пістолеті регулювальний гвинт подачі, від'єднати балон від пістолета, зняти насадку з дула пістолета, пістолет ретельно промити очищувачем для монтажної піни. Не до кінця використаний балон від'єднувати від пістолета не рекомендується! Незавершений балон Polynor можна залишити на місяць на пістолеті, а потім знову продовжити роботу.

Запобіжні заходи по використанню Polynor

  • Всі роботи виконувати в індивідуальних засобах захисту: маска, рукавички і т.д.
  • Слід працювати в провітрюваному приміщенні.
  • У робочому приміщенні не можна палити або користуватися джерелами відкритого вогню, іскор, приладами з відкритими нагрівальними елементами.
  • У разі потрапляння утеплювача в очі - негайно промити очі проточною водою.
  • Увага! Перед початком виконання робіт з утеплювачем Полінор, уважно ознайомтеся з інструкцією та правилами безпеки.
  • Не використовувати в пожеженебезпечній зоні!
Поделиться