Інструкція по застосуванню НПУ Polynor (Полінор)
Поверхню, на яку буде проводитися напилення, необхідно очистити від пилу, бруду, масляних плям, льоду. Якщо поверхня волога або вражена грибком, її потрібно висушити і обробити протигрибковим засобом. Оцинкований метал, профнастил, металеві елементи конструкції - ретельно знежирити. Пористі поверхні, вбирають вологу, можна злегка зволожити з пульверизатора. Надмірне зволоження може привести до того, що піна буде відвалюватися від поверхні! Метал, керамічна черепиця, скло, пластик і т.д. - не зволожуються. Легке зволоження так само проводиться поверх шару Polynor.
При виконанні робіт, балон повинен бути кімнатної температури: від +18 до +25°С, якщо балон холодний, його можна нагріти в ємності з гарячою водою. Увага: не перегрівати балон!
На ствол монтажного пістолета надіти (до клацання) спеціальну насадку для віяльного розпилення. Напилення виробляємо в наступному напрямку: «вушка» паралельно землі - рух зліва направо, «вушка» перпендикулярно землі - рух знизу-вгору. Нанесення на стелю: робоче положення «вушка» - перпендикулярно землі, рух від себе на себе.
Існує два види насадок: універсальна насадка, поставляється в комплекті з балоном, і кутова насадка, для роботи по горизонтальній площині, наприклад, підлогу або стелю. Кутова насадка купується окремо.
Для економічного та більш рівномірного нанесення Polynor на стелі рекомендуємо скористатися кутовою насадкою. Робоче положення: «вушка» перпендикулярно землі, сопло дивиться вгору, рух - від себе на себе. Використання кутової насадки дозволяє наносити Polynor на стелю, не змінюючи правильного положення балона в просторі.
Видалити кришку з балона, нагвинчувати монтажний пістолет балон, що стоїть вертикально. Балон ретельно збовтати. Регулювальний гвинт пістолета відрегулювати на максимальну подачу.
Напилення здійснюють на відстані від 30 до 45 см, чим більше відстань, тим ширше поверхня напилення.
При напиленні курок монтажного пістолета натискати до упору. Максимально допустима товщина шару за один прохід – 4 см. Після напилення товщина шару Polynor протягом 20 хвилин збільшується на 20% - 4 см + 20 хвилин = 5 см. Для отримання більшої товщини ізоляції, наступний шар Polynor наносять не раніше ніж через 20 хвилин. Перед нанесенням повторного шару необхідно переконатися, що на попередньому немає крапель води.
Під час роботи балон необхідно періодично збовтувати.
Після закінчення робіт необхідно повністю «стравити» тиск з балона, закрутити на пістолеті регулювальний гвинт подачі, від'єднати балон від пістолета, зняти насадку з дула пістолета, пістолет ретельно промити очищувачем для монтажної піни. Не до кінця використаний балон від'єднувати від пістолета не рекомендується! Незавершений балон Polynor можна залишити на місяць на пістолеті, а потім знову продовжити роботу.
Запобіжні заходи по використанню Polynor
- Всі роботи виконувати в індивідуальних засобах захисту: маска, рукавички і т.д.
- Слід працювати в провітрюваному приміщенні.
- У робочому приміщенні не можна палити або користуватися джерелами відкритого вогню, іскор, приладами з відкритими нагрівальними елементами.
- У разі потрапляння утеплювача в очі - негайно промити очі проточною водою.
- Увага! Перед початком виконання робіт з утеплювачем Полінор, уважно ознайомтеся з інструкцією та правилами безпеки.
- Не використовувати в пожеженебезпечній зоні!