Кольоровий і щільний спінений поліетилен Polifoam (Поліфом)

Хімічно зшитий пінополіетилен Polifoam (Поліфом) випускається щільністю від 30 до 180 кг/м3. Технологія виробництва дозволяє отримати полотно різних кольорів і відтінків, ламінувати його відбиваючими і декоративними плівками, текстилем і папером. Спінений поліетилен може випускатися з різними видами рифлення, добре підлягає формуванню та тиснення.

Полотно різних кольорів і щільності широко використовується для швейної, галантерейної, взуттєвої промисловості, в ортопедії, автомобілебудуванні, для виробництва спортивного спорядження, туристичних і спортивних килимків, дитячих іграшок, сувенірної продукції і багато чого іншого.

Пінополіетилен Polifoam під індивідуальні потреби (підвищеної щільності, з рифленою поверхнею, певного кольору або поєднання декількох шарів кольоровий піни) виготовляється мінімальним обсягом від 500 кг.

Види рифлення спіненого поліетилену Polifoam

Рифление "Большая волна"
"Велика хвиля"
Рифление "Малая волна"
"Мала хвиля"
Рифление "Радуга"
"Веселка"
Рифление "Грань"
"Грань"
Рифление "Большая пирамида"
"Велика піраміда"
Рифление "Малый негатив"
"Малий негатив"

Колірна гамма ППЕ Polifoam

Для фарбування спіненого поліетилену використовуються кольорові суміші майстер-бейдж, дозволені для упаковки харчових продуктів. Кольоровий пігмент не залишає слідів фарби на одязі.
Існує велика різноманітність кольорів і відтінків спіненого поліетилену.