Інструкція з укладання звукоізоляційної підкладки Polifoam під ламінат

Рекомендації з укладання ППЕ підкладки Поліфом під ламінат

  1. Перед укладанням ламінату необхідно очистити основу підлоги від будівельного сміття, пилу, піску і дрібних камінців. Основа підлоги має бути сухою, міцною, рівною і чистою. З моменту заливки стяжки до укладання ламінату повинно пройти 28 днів.

  2. Підкладку Polifoam розкочують, розрізають ножем на необхідні розміри з урахуванням припусків для закладу матеріалу на стіни і всі вертикальні конструкції, вище рівня укладання підлогового покриття. Для досягнення максимального звукоізоляційного ефекту, укладання підкладки під ламінат має проводитися за принципом конструкції «плаваюча підлога». Головне завдання: не допустити стикання ламінату зі стінами і іншими елементами будівельних конструкції без підкладки (пружного шару).

  3. Полотна підкладки Polifoam укладають гладкою стороною або відбиваючим шаром вниз до основи підлоги. Це дозволяє забезпечити надійну пароізоляцію і захист від проникнення вологи. У разі укладання підкладки Polifoam / BOPP під нагрівальний елемент теплої підлоги, променевідбиваючий шар повинен бути розташований вгору (в сторону приміщення).

  4. Листи пінополіетіленової підкладки ППЕ укладають у стик, не допускаючи нахлистів і розходження швів. Для запобігання зсувів полотен, стики підкладки можна з'єднати самоклеючою стрічкою або скотчем шириною 50 мм.

  5. Після укладання ламінату обрізаються надлишки підкладки за рівнем підлогового покриття.

  6. Плінтус рекомендується кріпити тільки до підлоги або тільки до стіни.

Схема з монтажу підкладки Поліфом під ламінат

Схема по монтажу подложки Полифом под ламинат
Поделиться