Звукоізоляційна підкладка під ламінат

Одним з найпопулярніших підлогових покриттів на сьогоднішній день став ламінат. При виборі ламінату покупці порівнюють виробників, експлуатаційні характеристики підлогового покриття, дизайн, вартість, але, на жаль, багато хто без належної уваги ставляться до вибору підкладки.

Підкладка під ламінат є необхідною умовою для додаткової звукоізоляції конструкції підлоги і повинна мати високі експлуатаційні характеристики, достатньою товщиною і володіти хорошими пружними властивостями при нерівномірних навантаженнях.

Сортувати:
Показати
24 48
Новинка
Акустична підкладка під ламінат ЕВА товщ. 2 мм, 6м2
Новинка
Акустична підкладка під ламінат ЕВА товщ. 3 мм, 6м2
Топ продажів
Підкладка під ламінат 3 мм ППЕ Polifoam (рулон 50 м. кв.), фото 1
Підкладка під ламінат 4 мм ППЭ Polifoam (рулон 50 м. кв.), фото 1
Топ продажів
Пароізоляційна підкладка Polifoam з металізованою плівкою BOPP під ламінат (3 мм, рулон 55 м. кв.), фото 1

Властивості, якими повинна мати підкладка під ламінат

 • Вирівнювати поверхню основи підлоги;
 • Мати хороші звукоізоляційні властивості;
 • Не пропускати і не вбирати вологу;
 • Бути теплоізоляційною;
 • Не давати усадку з плином часу, бути пружною, володіти хорошими експлуатаційними властивостями під впливом навантажень;
 • Не кришитися, бути гнучкою і еластичною;
 • Не мати сторонніх запахів, не виділяти шкідливих речовин, бути безпечною для здоров'я.
Свойства подложки под ламинат - 1
Свойства подложки под ламинат - 2
Свойства подложки под ламинат - 3
Свойства подложки под ламинат - 4
Свойства подложки под ламинат - 5
Свойства подложки под ламинат - 6
Порівняльна таблиця видів підкладки під ламінат
Вид підкладки Вирівнююча здатність Ізоляційні властивості Стійкість до дії навантажень Довговічність Екологічність Недоліки
Звук Тепло Волога
Спінений поліетилен зшитого типу (ППЕ Polifoam) + + + + + +  + + + + + + + + + + + + + + + Немає
НПЕ (газонаповнений спінений поліетилен) + - - + + - + + - + + - - - - - - - + + + Низька механічна міцність і стійкість до навантаження
Пінополістирольна підкладка + - - + - - + + + + + + + - - + - - + + - Низька звукоізоляція, не пружна, дає усадку
Пробкова підкладка + + - + + + + + + - - - + + - + + - + + - Кришиться, під впливом вологи починає розбухати і "спучує" покриття
Хвойна підкладка + + + + + + + + + - - - + + - + + - + - - Вбирає вологу, сприяє розмноженню грибків і плісняви, занадто велика товщина призводить до зносу замків ламінату

Вибір підкладки під ламінат не менш важливий ніж вибір самого ламінату

Найпопулярнішою серед покупців є підкладка з газонаповненого спіненого поліетилену. Її найбільша перевага, це низька ціна. Підкладка з НПЕ має звукоізоляційні властивості, вирівнює поверхню, не пропускає вологу, але має дуже серйозні недоліки. Структура такої підкладки не стабільна, вона має щільність 23 - 25 кг/м3 і дуже швидко дає усадку в процесі експлуатації. Через невеликий період часу під дією навантажень підкладка втрачає свою товщину, а разом з цим втрачає свої звукоізоляційні і вирівнюють властивості.

Звукоізоляційна підкладка Polifoam (Поліфом) під ламінат зі спіненого поліетилену зшитого типу - це найоптимальніший варіант.

Переваги підкладки Polifoam (Поліфом) під ламінат від європейського виробника Trocellen Group

 • Вирівнює поверхню

  Підкладка Поліфом гнучка й еластична, вирівнює нерівності поверхні від 3 до 4 мм (в залежності від товщини), має стабільну структуру, високу міцність на розрив і деформацію.

 • Ефективно знижує стуки кроків, прибирає глухі звуки від стукоту каблуків

  Володіє відмінними звукоізоляційними властивостями, знижує рівень ударного звуку від 18 до 22 дБ. Пружна підкладка Поліфом виступає як звукоізоляційна мембрана і перешкоджає поширенню звуку через конструкції приміщення.

 • Теплоізоляційна

  Має низький коефіцієнт теплопровідності і володіє хорошими теплоізоляційними властивостями.

 • Вологоізоляційна

  Підкладка Polifoam проводиться з пінополіетилену і має закриту структуру комірок, завдяки чому володіє вологоізоляційними властивостями, не пропускає і не вбирає воду, захищає ламінат від попадання вологи.

 • Довговічна, захищає замки ламінату від зносу, продовжує термін служби підлогового покриття

  Підкладка зі спіненого поліетилену зшитого типу ТМ Polifoam не дає усадку під впливом розподіленого навантаження, не кришиться, не ламається, не "здувається", зберігає свої початкові параметри і властивості весь термін експлуатації. Стабільна структура ППЕ Polifoam захищає замки ламінату від зносу, тим самим продовжуючи термін служби ламінату.

 • Біологічно і хімічно стійка

  Стійка до агресивного середовища, не потребує додаткового захисту, не руйнується від впливу бетону. Не сприяє поширенню грибків і плісняви.

 • Екологічно безпечна

  Не має сторонніх запахів, не складається з волокон, не виділяє шкідливих речовин, безпечна для здоров'я людини, виготовляється за технологією безпечної для навколишнього середовища.

 • Висока якість

  Виробляється на високотехнологічному обладнанні в чіткій відповідності із заявленими параметрами. Відповідає міжнародним стандартам ISO9001, ISO14001, ISO/TS 16949.